Kominki Gazowe

Kominki gazowe - dla ceniących komfort użytkowania

 

 Nasza oferta kominków gazowych: www.kominkigazowe.info

 

kominek gazowy

Kominki gazowe już od dawna znalazły uznanie w krajach Zachodniej Europy i Ameryki Północnej. Łączą one w sobie piękno naturalnego ognia jak i wygodę użytkowania.  Również Polacy szybko zaczeli doceniać ich liczne zalety takie, jak:

- Naturalny wygląd paleniska

- Komfort obsługi

- Bezpieczeństwo użytkowania

trisore 1

Piękno naturalnego ognia, które kominki elektryczne czy biokominki nieudolnie próbują naśladować. W kominkach gazowych dzięki odpowiedniej konstrukcji palnika i specjalnym elementom wyłożenia paleniska, ogień do złudzenia przypomina ogień tradycyjnego paleniska na drewno.

Nasze kominki gazowe na Youtube

Komfort obsługi - nie musimy martwić się o gromadzenie zapasów drewna, wynoszenie popiołu i sadzy, czyszczenie zakopconej szyby i zabrudzonych sadzą ścian. O tych urokach kominka wiedzą aż nadto dobrze użytkownicy tradycyjnych palenisk na drewno. Kominki gazowe uruchamiamy i obsługujemy za pomocą pilota. Kominki gazowe mogą również pracować w trybie automatycznym włączając się i wyłączając zależnie od temperatury pomieszczenia.

 

modore 240 1

Bezpieczeństwo użytkowania - kominek gazowy zapewnia dużo większe bezpieczeństwo użytkowania, niż kominek opalany drewnem lub biokominek. Nie ma niebezpieczeństwa wypadnięcia z paleniska płonących polan (czy jak w przypadku biokominków rozlania się płonącego biopaliwa). Nie ma też ryzyka zapalenia się sadzy w kominie. Dzięki tak wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa kominki gazowe - w przeciwieństwie do kominków na paliwa stałe - są dopuszczone do stosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej (restauracje, hotele, biura obsługi klienta).
Subskrybuj nasz NEWSLETTER aby odbierać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.